Úvod / online nakupování / jak vybrat nejlepší službu pro akční letáky


Jak vybrat nejlepší službu pro akční letáky

Využijte online akční letáky pro nákupy s nejlepším poměrem ceny a výkonu

Jak vybrat nejlepší akční leták
  • Ušetřete čas i peníze během hledání portálu s akčními letáky pro výhodné nákupy
  • Jednoduše získejte všechny důležité informace, které potřebujete před výběrem
  • Na základě odborných nebo uživatelských recenzí doporučíme nejlepší službu
  • Jestliže hledáte rychlé řešení, pak zkuste doporučené služby s akčními letáky

Doporučené letákové weby


Srovnání služeb s akčními letáky pro výhodné nákupy

Porovnejte nejoblíbenější online portály pro akční letáky s nejlepším hodnocením (2023 / 2022)

1. místo

Kupi
Letáky z obchodů

Hodnocení 93%

Počet letáků: 287
Aplikace: Android, iOS
Notifikace: e-mail
 
Akční nabídky:  
Hledání zboží:  

Akční letáky na KupiVyzkoušet

2. místo

Kimbino
Online akční letáky

Hodnocení 88%

Počet letáků: 123
Aplikace: Android
Notifikace: e-mail
 
Akční nabídky:  
Hledání zboží:  

Akční letáky na KimbinoVyzkoušet

3. místo

Akční Ceny
Nejlepší nabídky z letáků

Hodnocení 86%

Počet letáků: 92
Mobilní aplikace: ne
Notifikace: e-mail
 
Akční nabídky:  
Hledání zboží:  

Akční letáky na Akční CenyVyzkoušet

4. místo

Letákomat
Zaostřeno na akce!

Hodnocení 82%

Počet letáků: 165
Mobilní aplikace: ne
Notifikace: e-mail
 
Akční nabídky:  
Hledání zboží:  

Akční letáky na LetákomatVyzkoušet

5. místo

iLetáky
Letáky na internetu

Hodnocení 76%

Počet letáků: 195
Mobilní aplikace: ne
Notifikace: ne
 
Akční nabídky:  
Hledání zboží:  

Akční letáky na iLetákyVyzkoušet

Zobrazit další doporučené služby
Nevybrali jste si? Nevadí, prozkoumejte kolik peněz můžete ušetřit online nákupemProč využívat akční letáky?

Pokud dnes chcete výhodně nakoupit v supermarketu, hypermarketů nebo jakékoliv jiné kamenné prodejně v ČR je vhodné si předem prohlédnout aktuální nabídku akčních letáků nebo katalogů. V současnosti už ovšem nemusíte zdlouhavě listovat všemi propagačními materiály, protože všechny zajímavé a důležité akční letáky najdete v online podobě. Díky letákovým portálům navíc nemusíte pracně vyhledávat akční nabídky na jednotlivých webech obchodů a prodejen, ale najdete je přehledně seřazeny na jednom místě.

Kromě snadné dostupnosti akčních letáků v online distribuci, které vždy najdete přehledně roztříděny do různých kategorií (hypermarkety, supermarkety, bydlení, nábytek, drogerie, elektro, oblečení, sport, lékárny, dětské zboží, hračky, zahrada, chovatelské potřeby apod.) můžete navíc na některých letákových portálech vyhledávat nejen vybrané obchodní řetězce, ale především i jednotlivé druhy zboží.

Vybrané zboží dostupné v akční nabídce nemusíte hledat ručně, ale z databáze produktů si můžete označit produkty, které pravidelně nakupujete nebo momentálně hledáte. Pokud se následně objeví ve slevové akci, tak vám přijde notifikace / upozornění na e-mail o jejich momentální slevě. S letákovými portály tak pravidelně nakupujete chytře a výhodně.

Vedle cashback portálů, srovnávačů cen zboží nebo slevových kupónech patří akční letáky k významným pomocníkům při výhodných online nákupech. S online letáky máte jednoduše k dispozici všechny aktuální slevové akce probíhají po celé České republice.

Abyste se nespálili při výběru, jednoduše vám poradíme, na které vlastnosti se zaměřit, a jak vybrat nejlepší službu s akčními letáky pro výhodné nákupy.

Jak vybrat ideální letákovou službu?

S letákovými portály už nemusíte sáhodlouze listovat jednotlivými letáky a zároveň čekat, až se konečně objeví ve vaší poštovní schránce. Se správným letákovým portálem ušetříte nejen peníze, ale i drahocenný čas. Proto se zaměřte na letákové služby, které vedle široké nabídky online letáků umožňují i filtrování obchodů, jednotlivých produktů a značek včetně možnosti zaslání informace o momentální slevové akci.

Jistou výhodu přinášejí letákové služby s možností vytváření chytrých nákupních seznamů, se kterými jednoduše nakoupíte přesně to, co potřebujete. Ve spojení s hlídačem akčních nabídek je o praktického a opravdu významného pomocníka při chytrých nákupech. Jednoduše si nákupní seznam vytiskněte, nebo odešlete na e-mail a můžete jít nakupovat do vybraných maloobchodních řetězců s aktuálně cenově výhodným zbožím.

Moderní doba si žádá moderní prostředky, pokud nedáte z ruky chytrý mobilní telefon, pak se rozhodně zaměřte na letákové služby, které disponují mobilní aplikací pro smartphony s operačním systémem Google Android nebo Apple iOS. Ať už jste doma nebo na procházce, tak vám mobilní aplikace jednoduše ukáže slevy ve vašem okolí, a vy můžete vyrazit za výhodnými nákupy. Jestliže nechcete zbytečně utrácet, nechte se upozornit na zajímavé nabídky ze svých oblíbených obchodů a podle toho si rozvrhněte všechny důležité nákupy.

Online letáky oblíbených obchodů

V online distribuci katalogů i letáků máte samozřejmě pravidelně k dispozici nejen množství oblíbených hypermarketů, supermarketů, a to včetně dalších kamenných obchodů se zaměřením na vybrané druhy zboží (dům, byt, kancelář, zahrada, nábytek, obuv, sportovní potřeby, oblečení, spotřební elektronika, drogerie, lékárny, auto moto a mnohé další). Díky dostupnosti elektronických verzí můžete kdykoliv prohlížet množství letáků kdekoliv po ČR.

Jaké jsou nejvyhledávanější online letáky? Valná většina uživatelů se zajímá především o akční letáky Penny, Kaufland, Lidl, Tesco, Albert, Billa, Globus, Pepco, Kik, Sportisimo, Takko, Dr.Max, Planeo, Teta drogerie, DM, Jysk, Coop, Baumax, Proton, Tchibo, Asko, Obi, XXXLutz, Möbelix, Electro World, Datart, Expert, Bambule, Rossmann, Decathlon, Intersport, Pompo, Tescoma, Okay, A3 SPORT, Sparkys, Pet Center a další akční letáky v digitální podobě.

Oblíbené letákové služby na trhu

Mezi nejoblíbenější a zároveň nejvyhledávanější služby s akčními letáky aktuálně patří Kupi, iLetáky, Letákomat, Akční Ceny, Najdi Slevu, Kimbino, Akce Dnes, Sleva 123 a mnohé další. Výběrem těchto ověřených nákupních služeb tak nemůžete zpravidla udělat zásadní chybu. Při jejich výběru se můžete inspirovat doporučenými i oblíbenými službami na trhu.


Doporučené weby s akčními letáky (2023 / 2022)

Inspirujte se aktuální nabídkou nejlepších letákových portálů podle nákupního průvodce

Tip
1.

Doporučený
letákový portál

Kupi
Letáky z obchodů

Prohlédněte letáky z 287 obchodů

Uspořte peníze u nákupu díky online distribuci letáků a katalogů, kde pravidelně najdete aktuální ceny akčního zboží včetně slevových akcí. Aby vám už neutekla žádná důležitá akce, nechte si zaslat upozornit na oblíbené letáky a produkty, které vás...

Akční letáky na KupiVyzkoušet

Tip
2.

Doporučený
letákový portál

Kimbino
Online akční letáky

Prohlédněte letáky z 123 obchodů

Sledujte na jednom místě aktuální letáky všech oblíbených obchodů a získejte informace o důležitých slevách a zajímavých nabídkách. Prostudujte před nákupem letáky ze supermarketů a obchodů se zaměřením na elektroniku, bydlení, oděvy, obuv, drogerii...

Akční letáky na KimbinoVyzkoušet

Tip
3.

Doporučený
letákový portál

Akční Ceny
Nejlepší nabídky z letáků

Prohlédněte letáky z 92 obchodů

Získejte přehled o všech důležitých slevách ve vašem nejbližším okolí a nakupujte výhodně. S online letáky všech důležitých řetězců můžete jednoduše porovnat ceny oblíbených produktů, které vás momentálně zajímají. Nechte se upozornit na slevy vybraného...

Akční letáky na KimbinoVyzkoušet

Zobrazit další doporučené služby
Nevybrali jste si? Nevadí, prozkoumejte kolik peněz můžete ušetřit online nákupemNakupujte výhodně pouze v e-shopech, kde nabízejí
nízké ceny s dopravou zdarma

Přehled internetové obchody


Úvod   Články   O webu

Copyright 2019 - 2023 NakupniPruvodce.cz