Úvod / podrobné informace o webu nákupního průvodce


Proč uživatelé využívají nákupního průvodce?

Prozkoumejte 4 důvody, proč jsou ostatní návštěvníci spokojeni s naší službou

Základní informace o nákupním průvodci
  • S kompletními návody ušetříte drahocenný čas strávený hledáním vhodného produktu
  • Jednoduše vyberete produkt s ideálním poměrem ceny a výkonu během pár minut
  • Pravidelně za vás sledujeme aktuální ceny, důležité slevy nebo výhodné akce
  • Nechceme žádné osobní údaje a také vám rozhodně nebudeme nic nabízet

Jak nejvýhodněji vybrat nejlepší...
Základní informace o webu

Pokud hledáte před nákupem vybraného produktu podrobnější informace, nebo teprve zvažujete v dohledné době nákup novějšího modelu a stále nevíte, který máte pořídit, pak jste rozhodně na správném místě. Nákupní průvodce vám na jednom místě jednoduše nabízí všechny důležité informace, které budete k vašemu rozhodnutí potřebovat.

Kromě nabídky dostupných produktů, které jsou doplněny o množství důležitých informací, najdete na webu i řadu rad a návodů, které mohou především začínajícím či nerozhodným uživatelům pomoci se správnou volbou. Věříme, že nákupní průvodce bude vynikajícím pomocníkem v nepřeberné nabídce moderních digitálních technologií.

V nákupním průvodci se zároveň můžete setkat s hodnocením produktů i služeb. Slouží k rychlé orientaci mezi jednotlivými produkty v rámci dané kategorie. Veškerá hodnocení či recenze jsou vždy subjektivním názorem redakce webu nakupnipruvodce.cz a berte je pouze jako orientační nebo doplňkovou informaci.

Kontakt a fakturační údaje

Jestliže se s námi chcete spojit pro získání podrobnějších informací k nákupnímu průvodci, můžete nás jednoduše kontaktovat přímo na e-mailu info@nakupnipruvodce.cz. Pokud to bude možné, rádi vám samozřejmě plně vyhovíme. Nicméně se předem omlouváme, ale neni v našich silách reagovat na dotazy, které se týkají výběru vhodného produktu na míru.

Provozovatel webu:
Marcel Kurucz
Komenského 3006
470 01 Česká Lípa

IČ: 75287307, neplátce DPH
Fyzická osoba je zapsána v živnostenském rejstříku MÚ Česká Lípa

Možnost spolupráce

Jestliže vás oslovil projekt nákupního průvodce a máte zájem o inzerci na našich stránkách, můžeme vám poskytnout velmi bohaté možnosti pro zobrazení reklamy. V případě, že se tématicky soustředíte na podobné produkty či služby, které najdete na našem webu, pak s vámi rádi navážeme bližší spolupráci. Napište nám o vaší představě možné spolupráce a v případě zájmu vám připravíme nabídku přímo na míru.

Všeobecné podmínky používání

Pokud zpravidla není uvedeno jinak, veškerá autorská práva k jednotlivým textům a grafickým prvkům na webu náleží vždy provozovateli stránek. Veškeré ochranné známky nebo jiné označení třetích stran, které mohou být na webu také zobrazeny, přísluší jejich právoplatným držitelům a jsou použity pouze k identifikaci firem a jejich produktů.

Jako provozovatel webu nesbíráme žádné osobní či neosobní údaje o uživatelích stránek jako je e-mail, cookie, IP adresa apod. Nicméně na webu mohou být použity aplikace třetích stran, které mohou některé neosobní informace využívat například k přesné personalizaci a zobrazovaní reklamy. Tyto informace se ukládají do souborů cookies ve vašem prohlížeči.

Finance na provoz stránek nám přináší kontextová reklama nebo provizní odkazy. V některých případech můžeme obdržet i provizi za zprostředkovaný obchod. Tato odměna není hrazena z peněz uživatelů, ale je vždy stanovena v rámci marketingového rozpočtu firmy, která produkty a služby nabízí (stejně jako reklama na internetu, v televizi, rádiu...).

I přes veškerou snahu nezaručujeme, že uveřejněné informace jsou vždy aktuální, úplné nebo zcela správné. Upozorňujeme, že veškeré informace jsou pouze orientační a nelze je považovat za jakkoliv právně závazné. Jako provozovatel webu tak neodpovídáme za případnou škodu či jinou újmu, která může vzniknout při použití těchto stránek, a zároveň nenese odpovědnost za obsah cizích stránek, na které je dále odkazováno.


Jak nejvýhodněji vybrat nejlepší...

Získejte informace jak postupovat při nákupu, jaké parametry sledovat a na co si dát pozor

Jak
vybrat

Nejlepší
mobilní telefon

Chystáte se k nákupu zcela nového mobilního telefonu a chcete mít jistotu, že vyberete správně? S nákupním průvodcem budete mít jistotu, že za investované finance získáte ten nejlepší mobilní telefon na trhu, který poskytne ideální...

Jak vybrat nejlepší mobilní telefon?Mobilní telefony


Jak
vybrat

Nejlepší
digitální fotoaparát

Při výběru digitálního fotoaparátu se většina uživatelů potýká s celou řadou nástrah. Připravili jsme jednoduchý návod, jak vybrat nejlepší fotoaparát pro každodenní použití, se kterým si výrazně usnadníte celý nákup. Moderní fotoaparáty...

Jak vybrat nejlepší digitální fotoaparát?Digitální fotoaparáty


Jak
vybrat

Nejlepší
herní konzoli

Ať už vybíráte stolní nebo kapesní konzoli, provedeme vás v několika krocích nákupním procesem tak, abyste si nakonec mohli vychutnat maximální herní zážitek během hraní doma i na cestách. V současnosti dokáží herní konzole poskytnout...

Jak vybrat nejlepší herní konzoli?Herní konzole

Nenašli jste produkt, který vás zajímá? Nevadí, neustále aktualizujeme a přidáváme nové kategorie.
Při další návštěvě zde už jistě najdete vámi vyhlédnutý produkt či službu.


Úvod   Články   O webu

Copyright 2019 - NakupniPruvodce.cz