Úvod / konzolové hry / jak vybrat nejlepší hry na Xbox 360


Jak vybrat nejlepší hry na Xbox 360

Pořiďte si hry na Xbox 360 s nejlepším poměrem ceny a výkonu

Jak vybrat nejlepší hry na Xbox 360
  • Ušetřete zároveň čas a peníze během hledání nejlepší zábavné hry pro herní konzoli
  • Jednoduše získejte všechny důležité informace, které potřebujete před nákupem
  • Na základě odborných i uživatelských recenzí doporučíme nejlepší herní tituly
  • Jestliže hledáte rychlé řešení, prozkoumejte doporučené hry na Xbox 360

Doporučené hry na Xbox 360


Nejprodávanější hry na herní konzoli Xbox 360

Porovnejte nejoblíbenější hry na herní konzoli Xbox 360 s nejlepším hodnocením (2019 / 2020)

1. místo

GTA 5
Rockstar Games

Hodnocení 97%

Platforma: Xbox 360
Žánr: akční, adventura
Online multiplayer: ano
CZ lokalizace: ne
Doporučení: od 18 let

Xbox 360 hra GTA 5Zjistit cenu

2. místo

Minecraft
Mojang AB

Hodnocení 82%

Platforma: Xbox 360
Žánr: akční, rpg
Online multiplayer: ano
CZ lokalizace: ne
Doporučení: od 7 let

Xbox 360 hra MinecraftZjistit cenu

3. místo

LEGO Jurassic World
TT Games

Hodnocení 85%

Platforma: Xbox 360
Žánr: akční, dětský
Online multiplayer: ne
CZ lokalizace: ne
Doporučení: od 7 let

Xbox 360 hra LEGO Jurassic WorldZjistit cenu

4. místo

NHL 16
Electronic Arts

Hodnocení 84%

Platforma: Xbox 360
Žánr: sportovní
Online multiplayer: ano
CZ lokalizace: titulky
Doporučení: od 12 let

Xbox 360 hra NHL 16 Legacy EditionZjistit cenu

5. místo

FIFA 19
Electronic Arts

Hodnocení 90%

Platforma: Xbox 360
Žánr: sportovní
Online multiplayer: ano
CZ lokalizace: ne
Doporučení: od 3 let

Xbox 360 hra FIFA 19 Legacy EditionZjistit cenu

Nevybrali jste si? Nevadí, prozkoumejte žebříček nejprodávanějších herních titulů
na oblíbeném cenovém srovnávači Heureka.Herní konzole Xbox 360 americké společnosti Microsoft patří mezi oblíbené herní systémy a přímo navazuje na původní model Xbox. Samotná herní konzole Xbox 360 je na trhu od konce roku 2005 a společně s konkurenčními platformami Sony PlayStation 3 a Nintendo Wii patří k 7.generaci herních konzolí. V průběhu roku 2010 nahradil původní Xbox 360 ve verzi Core, Pro, Arcade a Elite přepracovaný model Xbox 360 Slim s integrovaným WiFi připojením, nižší spotřebou energie a přepracovaným chlazením s menší hlučností, který zároveň přinesl kompaktnější a mírně elegantnější tělo.

Všechny herní konzole z rodiny Xbox 360 společnosti Microsoft používají stejné videohry. Hry pro herní platformu Xbox 360 jsou snadno dostupné na Blu-Ray médiích, které pak jednoduše zakoupíte v běžném kamenném obchodě, specializovaném e-shopu, nebo přes bazar přímo od některého z hráčů, který hru už několikrát dohrál. Videohry pro Xbox 360 jsou zároveň dostupné v online digitální distribuci na portálu Xbox Store, kde jsou tyto hry snadno ke stažení už v den zahájení prodeje. Některé známé herní tituly jsou na herní konzoli Xbox 360 lokalizované pomocí českých titulků nebo výjimečně s českým dabingem.

V průběhu několika let vzniklo na herní konzoli Microsoft Xbox 360 velké množství zajímavých, ale i zábavných her, u kterých se během hraní vždy spolehlivě zabavíte. Z dostupné nabídky tak můžete vybírat řadu atraktivních žánrů jako např. akční, adventury, sportovní, závodní, simulátory, strategie, dětské, plošinovky, hudební, rpg, indie, bojové, logické, fps a další, které naplno uspokojí všechny konzolové hráče.

Většinu dostupných videoher na herní konzoli Xbox 360 si zahrajete v singleplayeru (režim jednoho hráče) nebo přes oblíbený lokální multiplayer (split-screen, same-screen...) na více herních ovladačích s několika hráči u jedné televize. V případě hraní online multiplayeru přes internet (hry pro dva a více hráčů) už ovšem potřebujete službu Xbox Live Gold. Placené členství Xbox Live Gold přináší vedle vedle hraní online multiplayeru i pravidelné hry zdarma a výrazné slevy na Xbox Live hry, které lze bezpečně hradit přes herní kredity nebo platbou pomocí běžné platební karty.

Abyste se nespálili při výběru, jednoduše vám poradíme, na které vlastnosti se zaměřit, a jak vybrat nejlepší hry na Xbox 360 pro každodenní digitální zábavu.

Multiplaformní Xbox 360 hry

Na herní konzoli Xbox 360 máte samozřejmě k dispozici obrovské množství zajímavých multiplatformních her, které jsou zároveň běžně dostupné na další herní platformy. Nicméně zejména oproti počítači máte u herní konzole Xbox 360 vždy 100% garanci, že si jakýkoliv dostupný herní titul snadno zahrajete, a to bez ohledu na HW konfiguraci. Tyto hry jsou totiž maximálně optimalizovány na hardwarový výkon herní platformy Xbox 360.

V současné době se mezi nejzajímavější a nejvyhledávanější hry na herní konzoli Xbox 360 řadí např. GTA 5, Red Dead Redemption, Mass Effect 3, Call of Duty: Modern Warfare 2, Assassin's Creed 2, Borderlands, BioShock, Batman: Arkham Asylum, Crysis 3, Fallout 3, The Orange Box, Grand Theft Auto 4, Street Fighter IV, Resident Evil 5, Soul Calibur IV, The Elder Scrolls IV: Oblivion, Red Faction: Guerrilla, Burnout Paradise, Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2, Battlefield 4, Mirror’s Edge, Silent Hill: Homecoming, Farming Simulator, LEGO Marvels Avengers, Watch Dogs a další zábavné herní tituly, u kterých se spolehlivě zabavíte.

Exkluzivní hry na Xbox 360

Z dostupné nabídky her si můžete zároveň zahrát celou řadu exkluzivních herních titulů určených výhradně pro systém Xbox 360, které tak na jiné konkurenční herní platformě nenajdete. Některé exkluzivní hry určené pro oblíbenou herní konzoli Microsoft Xbox 360 jsou již dlouhodobě úspěšně spojeny se značkou Xbox.

Momentálně tak mezi nejoblíbenější a nejlepší exkluzivní hry na Xbox 360 patří Forza Motorsport 4, Alan Wake, Gears of War 3, Crackdown, Halo 3: ODST, Fable II, Dance Central, Left 4 Dead, Mass Effect, Forza Horizon, Dead Rising, Halo Reach, Perfect Dark Zero, Assault Heroes 2, Lost odyssey, State of Decay, Viva Pinata, Ace Combat 6: Fires of Liberation, Dead or Alive 4, Motocross Madness, Ridge Racer 6, Tenchu Z, Splosion Man, Rise of Nightmares a další zábavné exkluzivní Xbox 360 hry, které si mimo herní platformu Xbox nezahrajete.

Na herní konzoli Xbox 360 lze používat jedinečné pohybové ovládání Kinect, se kterým povýšíte hraní na novou úroveň. Využijte vybrané hry Kinect Adventures, Forza Motorsport 4, Your Shape Fitness Evolved, Kinect Rush, Dance Central, Fighters Uncaged, Dragon Ball Z, Kinectimals, Just Dance 2018, Dead Space 3 a jednoduše je ovládejte celým tělem.

Oblíbení herní výrobci na trhu

Mezi přední a oblíbené výrobce her na Xbox 360 dlouhodobě patří Xbox Game Studios, 343 Industries, Turn 10, Square Enix, Bungie, Avalanche Studios, Crystal Dynamics, Capcom, CD Projekt, Electronic Arts, Activision, Digital Illusions, Konami, Ubisoft, Take-Two Interactive či některé další. Výběrem her těchto producentů zpravidla neuděláte zásadní chybu. Při jejich výběru se můžete inspirovat doporučenými nebo oblíbenými hrami.


Doporučené hry na Xbox 360 (2020)

Inspirujte se aktuální nabídkou nejlepších her na Xbox 360 podle nákupního průvodce

Tip
1.

Doporučená
videohra na Xbox 360

Call Of Duty: Advanced Warfare
Sledgehammer Games

Hra pro jednoho a více hráčů

Herní série Call of Duty dlouhodobě patří mezi komerčně nejúspěšnější značky v herním světě a jedenáctý díl s podtitulem Advanced Warfare tomu rozhodně není výjimkou. Na své cestě kolem světa si vedle klasického singleplayeru zároveň užijete i multiplayer...

Xbox 360 hra Call Of Duty: Advanced WarfareZjistit nejnižší cenu

Tip
2.

Doporučená
videohra na Xbox 360

Far Cry 4
Ubisoft Montreal

Hra pro jednoho a více hráčů

Užijte si adrenalinové přestřelky v atraktivním prostředí fiktivního státu Kyrat, kde budete navíc ovládat i řadu dopravních prostředků. V otevřeném světě s nádhernou přírodou a faunou zažijete s hrstkou rebelů jedno velké dobrodružství během osvobozování...

Xbox 360 hra Far Cry 4Zjistit nejnižší cenu

Tip
3.

Doporučená
videohra na Xbox 360

Gears of War: Judgment
Epic Games

Hra pro jednoho a více hráčů

Jestliže jste už dohráli původní sérii Gears of War, pak se nově ponořte do vedlejšího příběhu, kde v roli Bairda v kooperaci s partou vojáků budete opět po desítkách kosit celou rozmanitých protivníků. Chytlavá third-person akce přináší i řadu vedlejších úkolů...

Xbox 360 hra Gears of War: JudgmentZjistit nejnižší cenu

Nevybrali jste si? Nevadí, prozkoumejte žebříček nejprodávanějších herních titulů
na oblíbeném cenovém srovnávači Heureka.Nakupujte výhodně pouze v e-shopech, kde nabízejí
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka Xbox 360 hry


Úvod   Články   O webu

Copyright 2019 - 2020 NakupniPruvodce.cz