Úvod / konzolové hry / jak vybrat nejlepší hry na Nintendo 3DS / 2DS


Jak vybrat nejlepší hry na Nintendo 3DS / 2DS

Pořiďte si hry na Nintendo 3DS / 2DS s nejlepším poměrem ceny a výkonu

Jak vybrat nejlepší hry na Nintendo 3DS / 2DS
  • Ušetřete zároveň čas a peníze během hledání nejlepší zábavné hry pro herní konzoli
  • Jednoduše získejte všechny důležité informace, které potřebujete před nákupem
  • Na základě odborných i uživatelských recenzí doporučíme nejlepší herní tituly
  • Jestliže hledáte rychlé řešení, ověřte doporučené Nintendo 3DS a 2DS hry

Doporučené hry na Nintendo 3DS / 2DS


Nejprodávanější hry na herní konzoli Nintendo 3DS

Porovnejte nejoblíbenější hry na herní konzoli Nintendo 3DS / 2DS s nejlepším hodnocením (2023 / 2022)

1. místo

Luigis Mansion 2
Next Level Games

Hodnocení 87%

Platforma: 3DS / 2DS
Žánr: akční, adventura
Online multiplayer: ano
CZ lokalizace: ne
Doporučení: od 7 let

Nintendo 3DS hra Luigis Mansion 2Porovnat ceny

2. místo

Super Mario 3D Land
Nintendo

Hodnocení 90%

Platforma: 3DS / 2DS
Žánr: akční, dětský
Online multiplayer: ne
CZ lokalizace: ne
Doporučení: od 7 let

Nintendo 3DS hra Super Mario 3D LandPorovnat ceny

3. místo

Pokémon Y
Game Freak

Hodnocení 88%

Platforma: 3DS / 2DS
Žánr: rpg, adventura
Online multiplayer: ano
CZ lokalizace: ne
Doporučení: od 7 let

Nintendo 3DS hra Pokémon YPorovnat ceny

4. místo

Donkey Kong Country Returns
Nintendo

Hodnocení 87%

Platforma: 3DS / 2DS
Žánr: akční, skákačka
Online multiplayer: ne
CZ lokalizace: ne
Doporučení: od 7 let

Nintendo 3DS hra Donkey Kong Country ReturnsPorovnat ceny

5. místo

Animal Crossing: New Leaf
Nintendo

Hodnocení 88%

Platforma: 3DS / 2DS
Žánr: simulace života
Online multiplayer: ano
CZ lokalizace: ne
Doporučení: od 7 let

Nintendo 3DS hra Animal Crossing: New LeafPorovnat ceny

Zobrazit další hry na Nintendo 3DS
Nevybrali jste si? Nevadí, prozkoumejte žebříček nejprodávanějších konzolových herNintendo 3DS patří mezi přenosné herní konzole, kterou si díky vestavěnému LCD displeji, přítomnosti mnoha ovládacích prvků a zabudované baterii vezmete kamkoliv sebou pro pohodlné hraní zábavných her doma nebo na cestách. Handheld Nintendo 3DS vychází z původní kapesní konzole Nintendo DS (DS Lite, DSi), od svého vzniku z roku 2011 prošla tato přenosná konzole celou řadou změn a vylepšení. Mezi inovativní funkce patří zejména hraní her se stereoskopickým 3D efektem, a to bez nutnosti použití speciálních brýlí. Mezi nástupce modelu 3DS patří cenově dostupnější verze New Nintendo 2DS XL, která kromě několika změn postrádá stereoskopický 3D efekt (všechny hry tak hrajete v běžném módu).

Přenosné herní konzole Nintendo 3DS včetně Nintendo 2DS používají stejný typ videoher. Všechny dostupné hry pro kapesní konzole 3DS / 2DS najdete na speciálních cartridgích (Nintendo 3DS, DS, DSi). Běžně je zakoupíte v kamenném obchodě, specializovaném eshopu, nebo v bazaru přímo od některého z hráčů, kteří hru už několikrát dohráli. Díky online digitální distribuci můžete hry zároveň zakoupit jednoduše online také na portálu společnosti Nintendo, na který se skrze WiFi mohou uživatele konzole jednoduše připojit.

Kromě velkého množství rozmanitých a zábavných her pro Nintendo 3DS / 2DS můžete zároveň používat i tisíce her vytvořených pro původní přenosnou konzoli Nintendo DS, se kterou jsou tyto modely kompatibilní. Navíc přes online službu Virtual Console Games lze jednoduše prozkoumat archiv jedinečných her ze starších herních systémů Nintendo NES, SNES, Game Boy, Game Boy Color nebo Sega Game Gear. Nintendo 3DS / 2DS tak nabízí doma nebo na cesty dostatek herní zábavy, kde se rozhodně nudit nebudete.

V průběhu několika let vzniklo na herní platformu Nintendo 3DS / 2DS dostatečně velké množství jedinečných a zábavných her. Z dostupné nabídky můžete vybírat řadu atraktivních žánrů jako např. akční, adventury, rpg, sportovní, závodní, bojové, simulátory, strategie, logické, fps, dětské, plošinovky, hudební, indie nebo některé další, které naplno uspokojí všechny občasné i náročné handheldové hráče.

Hry na kapesní herní konzoli Nintendo 3DS a Nintendo 2DS si zahrajete nejenom v běžném singleplayeru (v režimu jednoho hráče), ale zároveň v lokálním multiplayeru přes WiFi s přáteli, kteří přenosnou konzolí 3DS / 2DS disponují. Vybrané herní tituly si navíc zahrajete prostřednictvím online multiplayeru přes internet, kde se utkáte s hráči z celého světa.

Abyste se nespálili při výběru, jednoduše vám poradíme, na které vlastnosti se zaměřit, a jak vybrat nejlepší hry na Nintendo 3DS / 2DS pro každodenní zábavu.

Multiplatformní 3DS herní tituly

Na herní konzoli Nintendo 3DS / 2DS máte plně k dispozici širokou nabídku zábavných multiplatformních her, které jsou běžně dostupné i na jiných herních platformách. Oproti konkurenčním herním systémům můžete na Nintendu 3DS ocenit schopnost hraní nejen doma, ale především kdekoliv na cestách. Všechny dostupné hry jsou samozřejmě plně optimalizovány na možnosti kapesní konzole.

Akční nabídka

V současné době se tak mezi nejzajímavější a nejvyhledávanější hry na herní konzoli Nintendo 3DS / 2DS řadí Super Street Fighter, Marvel Super Heroes, Tom Clancys Splinter Cell, The Hobbit, The Sims 3, Terraria, Harry Potter, Resident Evil Revelations, Steamworld Dig, Minecraft, Jurassic World, Shovel Knight, Dragon Quest, Rayman a další herní tituly, u kterých se pokaždé spolehlivě zabavíte.

Exkluzivní hry na Nintendo 3DS

Největší doménou přenosné herní konzole Nintendo 3DS a Nintendo 2DS je především široká nabídka jedinečných a exkluzivních her, které si na konkurenčním herním systému běžně nezahrajete. Některé exkluzivní hry na kapesní konzoli Nintendo 3DS i Nintendo 2DS jsou již po dlouhá léta spojeny s herní značkou Nintendo.

Aktuálně mezi nejoblíbenější a nejlepší exkluzivní hry na Nintendo 3DS a 2DS se řadí herní tituly jako The Legend of Zelda: Ocarina of Time, Fire Emblem: Awakening, Legend of Zelda: A Link Between Worlds, Super Mario 3D Land, The Legend of Zelda: Majora's Mask 3D, Pokemon Y, Animal Crossing: New Leaf, Miitopia, 3D Streets of Rage II, Shinobi, Bravely Default, Luigi's Mansion: Dark Moon, Xenoblade Chronicles 3D, Monster Hunter 4 Ultimate, Star Fox 64 3D, Mario Kart 7, Donkey Kong Country Returns, Metroid: Samus Returns, Cave Story 3D, Pushmo, ale i mnohé další zábavné exkluzivní 3DS hry, které si běžně mimo herní platformu Nintendo nezahrajete.

Díky zpětné kompatibilitě si můžete na 3DS / 2DS zároveň zahrát jedinečné tituly z původní kapesní konzole Nintendo DS, mezi kterými najdete např. Kirby Mass Attack, Radiant Historia, Dragon Quest 5, Castlevania: Portrait of Ruin, Chrono Trigger, New Super Mario Bros, Advance Wars: Dual Strike, Grand Theft Auto: Chinatown Wars, Castlevania: Dawn of Sorrow, Pokemon White, Shantae: Risky's Revenge, Castlevania: Portrait of Ruin, Metroid Prime: Hunters, Super Mario 64 a další Nintendo DS hry.

Kromě exkluzivních herních titulů si na herní konzoli Nintendo 3DS / 2DS lze zahrát starší a mnoha lety osvědčené hry z herního systému Nintendo Entertainment System (NES), Super Nintendo Entertainment System (SNES), Game Boy, Game Boy Color nebo Sega Game Gear skrze službu Virtual Console Games. Z dostupného herního archivu si snadno zahrajete Bionic Commando: Elite Forces, Super Mario Bros. Deluxe, Pokémon Gold, Wario Land 3, Donkey Kong Land, Mega Man V, F-Zero, Final Fight 3, Castlevania Dracula X, Mega Man X, Demon's Crest, Super Ghouls'n Ghosts, Contra III, Super Metroid, Super Castlevania IV a řadu dalších jedinečných a stále zábavných her z 90. let minulého století.

Oblíbení herní výrobci na trhu

K velmi oblíbeným výrobcům her na Nintendo 3DS vedle vývojářského teamu Nintendo v současnosti patří Game Freak, Capcom, Monster Games, Team Ninja, Yacht Club Games, Next Level Games, Bandai Namco, Square Enix, Monolith Soft, Intelligent Systems, Grezzo, Ubisoft, Retro Studios a další. Výběrem her od těchto producentů zpravidla neuděláte zásadní chybu. Při výběru se můžete inspirovat doporučenými nebo i oblíbenými hrami.

Tématické články a zprávy


Doporučené hry na Nintendo 3DS (2023 / 2022)

Inspirujte se aktuální nabídkou nejlepších her na Nintendo 3DS / 2DS podle nákupního průvodce

Tip
1.

Doporučená
videohra na 3DS / 2DS

Metroid: Samus Returns
Mercury Steam

Hra pro jednoho hráče

Metroid: Samus Returns je nově zpracovaný druhý díl legendární série Metroid, který původně vyšel v roce 1991 na Game Boy. Akční plošinovka vás zavede na planetu SR388, kde lovkyně odměn Samus Aran musí kompletně zlikvidovat hrozbu Metroidů, kteří...

Nintendo 3DS hra Metroid: Samus ReturnsZobrazit nejnižší cenu

Tip
2.

Doporučená
videohra na 3DS / 2DS

New Super Mario Bros 2
Nintendo

Hra pro jednoho a více hráčů

Dvourozměrná hopsačka New Super Mario Bros 2 nepřímo navazuje na pokračování prvního dílu z Nintenda DS, kde opět kromě dohrání hlavního příběhu musíte sesbírat všechny zlaté mince. V houbovém království se můžete těšit na celou řadu zajímavých prvků...

Nintendo 3DS hra New Super Mario Bros 2Zobrazit nejnižší cenu

Tip
3.

Doporučená
videohra na 3DS / 2DS

The Legend of Zelda: Majoras Mask
Grezzo

Hra pro jednoho hráče

Připravte se na poutavý příběh spojený se strašidelnou výpravou do tajemného světa Terminy, kde musí Link zabránit jeho zničení. V posledních dnech před katastrofou nasbírejte dostatek znalostí i zcela nových zkušeností a vyřešte záhadu Majořiny masky...

Nintendo 3DS hra The Legend of Zelda: Majoras MaskZobrazit nejnižší cenu

Zobrazit další hry na Nintendo 3DS
Nevybrali jste si? Nevadí, prozkoumejte žebříček nejprodávanějších konzolových herNakupujte výhodně pouze v e-shopech, kde nabízejí
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka Nintendo 3DS hry


Úvod   Články   O webu

Copyright 2019 - 2023 NakupniPruvodce.cz