Zahrajte si po letech řadu legendárních her z původní herní konzole Sony PlayStation

Zahrajte si po letech řadu legendárních her z původní herní konzole Sony PlayStation

Články nákupního průvodce | herní konzole


Společnost Sony připravila k 24. narozeninám pro všechny fanoušky zmenšenou verzi retro herní konzole PlayStation Classic, která vychází z proslulého systému Sony PS / PS1 z roku 1994, a to včetně 20 pevně vestavěných her. Vraťte se do herního světa devadesátých let a jednoduše si oživte vzpomínky na oblíbené herní tituly.

Sony PlayStation Classic

Původní herní konzole PlayStation patřila mezi oblíbené herní systémy, na kterou během její éry vzniklo velké množství úspěšných a zábavných her. Oproti konkurenčním herním konzolím (Nintendo 64, SEGA Saturn...) nabízel PlayStation poměrně kvalitní 3D grafiku. Inovovaný model má o 45 % menší rozměry i výrazně nižší váhu. Pod víko CD mechaniky ovšem už žádné herní médium nevložíte, retro konzole má pevně předinstalovanou dvacítku legendárních her, mezi kterými lze jednoduše přepínat.

Na evropské verzi retro herní konzole Sony PlayStation Classic si snadno po letech opět zahrajete Metal Gear Solid, Oddworld Abe’s Oddysee, Resident Evil Director’s Cut, Ridge Racer Type 4, Tekken 3, Grand Theft Auto, Final Fantasy 7, Battle Arena Toshinden, Cool Boarders 2, Destruction Derby, Syphon Filter, Rayman, Jumping Flash, Revelations Persona, Intelligent Qube, Mr Driller, Super Puzzle Fighter 2 Turbo, Wild Arms, Twisted Metal a Tom Clancy’s Rainbow Six.

Zahrajte si po letech řadu legendárních her z původní herní konzole Sony PlayStation

Všechny dostupné PS hry si dnes zahrajete na dvou kabelových herních ovladačích na vaší moderní televizi s HDMI rozhraním. Během hraní na mini herní konzoli PlayStation 1 si velmi jednoduše uložíte rozehrané herní pozice a konečně tak po letech porazíte i toho posledního bosse, který vás před lety nenechal oblíbenou hru dokončit. Pro ukládání her už tedy nepotřebujete samostatnou paměťovou kartu.

Co vám ovšem na herní konzoli Sony PlayStation Classic už nemusí vyhovovat? V základním balení nenajdete napájecí adaptér, nicméně napájení je řešené přes USB rozhraní a využít můžete nabíječku od mobilního telefonu nebo využijte USB rozhraní z vašeho PlayStationu 4. V nabídce vestavěných her bohužel chybí známé tituly jako např. Crash Bandicoot, Gran Turismo, Silent Hill, Driver, Soul Blade, Tenchu, Vagrant Story, Tomb Raider, Wipeout, Spyro, Nightmare Creatures, Castlevania a jistě i některé další.

Aktuální cenu tohoto produktu jednoduše ověříte na cenovém porovnávači českých e-shopů Heureka, kde zároveň najdete osobní zkušenosti i recenze uživatelů.

Tématické články


Doporučené retro herní konzole (2020)

Inspirujte se aktuální nabídkou nejlepších retro herních konzolí podle nákupního průvodce

Tip
1.

Doporučená
retro konzole do 3 000 Kč

Nintendo
Classic Mini SNES

21 her   2x gamepad   HDMI

S retro herní konzolí Nintendo Classic Mini SNES se vrátíte do herního světa devadesátých let. Po letech si tak znovu připomenete legendární herní pecky jako Super Mario World, The Legend of Zelda, Castlevania IV, Super Metroid, Street Fighter...

Retro herní konzole Nintendo Classic Mini SNESZjistit nejnižší cenu

Tip
2.

Doporučená
retro konzole do 2 000 Kč

Nintendo
Classic Mini NES

30 her   1x gamepad   HDMI

Retro herní konzole Nintendo Classic Mini NES vám navodí nostalgické vzpomínky na hodiny strávené před TV. Vraťte se do 80. let a opětovně si zahrajte hry jako Ghosts‘N Goblins, Final Fantasy, Donkey Kong, Contra, Galaga, Gradius, Pac-Man, Mega Man...

Retro herní konzole Nintendo Classic Mini NESZjistit nejnižší cenu

Tip
3.

Doporučená
retro konzole do 1 500 Kč

Sony
PlayStation Classic

20 her   2x gamepad   HDMI

Zmenšená verze první herní konzole Sony PlayStation (PSX) obsahuje sbírku 20 her, se kterými si připomenete herní historii. V single playeru nebo ve společnosti kamaráda si zahrajete Resident Evil, Metal Gear Solid, Tekken, Ridge Racer...

Retro herní konzole Sony PlayStation ClassicZjistit nejnižší cenu

Nevybrali jste si? Nevadí, prozkoumejte žebříček nejprodávanějších herních konzolí
na oblíbeném cenovém srovnávači Heureka.Nakupujte výhodně pouze v e-shopech, kde nabízejí
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka herní konzole


Úvod   Články   O webu

Copyright 2019 - 2020 NakupniPruvodce.cz