Balík nejlepších her pro kapesní konzoli New Nintendo 2DS XL pro hraní na cestách

Balík nejlepších her pro kapesní konzoli New Nintendo 2DS XL pro hraní na cestách

Články nákupního průvodce | herní konzole


Přenosná herní konzole do ruky New Nintendo 2DS XL je odlehčenou verzí oblíbeného herního systému Nintendo 3DS, u kterého jste mohli využívat prostorový 3D obraz bez nutnosti speciálních brýlí. Současný model tedy podporuje všechny 2DS / 3DS hry v klasickém 2D módu, a to včetně her ze starších kapesních konzolí Nintendo DS a DSi.

New Nintendo 2DS XL

New Nintendo 2DS XL patří mezi přenosné herní konzole do ruky, které kromě hraní doma zároveň umožňují také pohodlné hraní kdekoliv na cestách. Díky dostatečnému počtu ovládacích prvků (analogové joysticky Circle Pad a C-Stick, akční tlačítka a zadní buttony) s podporou pohybového ovládání a dotykového displeje můžete spolehlivě hrát všechny typy dostupných 2DS / 3DS her (adventury, strategie, akční, plošinovky, logické, závodní apod.).

Hry pro herní konzoli New Nintendo 2DS XL jsou stejně jako u modelu Nintendo 3DS XL dostupné na speciálních cartridgích (obdoba paměťové karty) v běžném e-shopu nebo je zároveň můžete zakoupit a stáhnout v digitální online distribucí přímo na oficiálním portálu Nintendo eShop, do kterého se přes internet jednoduše připojíte přímo přes herní konzoli.

Balík nejlepších her pro kapesní konzoli New Nintendo 2DS XL pro hraní na cestách

Mezi ty nejzajímavější 2DS nebo 3DS hry patří akční adventura Metroid Samus Returns, klasická skákačka Super Mario Maker s možností volně vytvářet i své vlastní Mario úrovně, dobrodružná adventura The Legend of Zelda: A Link Between Worlds nebo velmi zábavná závodní hra Mario Kart 7, kde hrajete s řadou známých postaviček.

Mezi další povedené a vyhledávané hry pro handheld New Nintendo 2DS XL se řadí simulace života Animal Crossing: New Leaf, akční plošinovka Super Mario 3D Land, akční adventura s RPG prvky The Legend of Zelda: Ocarina of Time, oblíbená skákačka Donkey Kong Country Returns s dvojicí opičáků, které už znáte z retro herní konzole SNES.

Nejzajímavější hry pro přenosnou herní konzoli New Nintendo 2DS XL

Z nabídky nejlepších her pro kapesní konzoli New Nintendo 2DS XL by se pak zároveň nemělo zapomenout na herní tituly jako Yoshis New Island, Luigis Mansion 2, Super Mario Bros, Pokemon Sun & Moon, The Legend of Zelda: Majoras Mask, New Super Mario Bros 2, Monster Hunter 4: Ultimate, Luigi's Mansion: Dark Moon, Xenoblade Chronicles 3D, Super Smash Bros, Cave Story, Cursed Castilla EX, Resident Evil: Revelations, ale i celá řada dalších povedených a velmi zábavných her, u kterých se na cestách nebudete nudit.

Samotná kapesní konzole New Nintendo 2DS XL umožňuje kromě hraní v režimu jednoho hráče zároveň také zábavné hraní přes lokální bezdrátové připojení nebo internet s dalšími kamarády, kteří jsou vybaveny herní konzolí Nintendo 2DS či 3DS.

Aktuální cenu tohoto produktu jednoduše ověříte na cenovém porovnávači českých e-shopů Heureka, kde zároveň najdete osobní zkušenosti i recenze uživatelů.

Tématické články


Doporučené přenosné herní konzole do ruky (2020)

Inspirujte se aktuální nabídkou nejlepších přenosných herních konzolí do ruky podle nákupního průvodce

Tip
1.

Doporučený
handheld do 8 000 Kč

Nintendo
Switch

6.2" TFT   1280 x 720 px   398 g

Nintendo Switch je hybridní herní systém, který funguje jako domácí konzole na televizní obrazovce, ale zároveň ji můžete používat jako výkonný handheld pro hraní na cestách. Hry jsou dostupné na speciálních cartridgích nebo v digitální distribuci...

Přenosná herní konzole do ruky Nintendo SwitchZjistit nejnižší cenu

Tip
2.

Doporučený
handheld do 6 000 Kč

Nintendo
Switch Lite

5.5" TFT   1280 x 720 px   275 g

Na přenosné konzoli Nintendo Switch Lite s pevně zabudovaným ovládáním budete hrát na cestách všechny hry ze systému Nintendo Switch, které podporují handheld mód. Kompaktní a zároveň lehká kapesní konzole zaujme lokálním i online multiplayerem...

Přenosná herní konzole do ruky Nintendo Switch LiteZjistit nejnižší cenu

Tip
3.

Doporučený
handheld do 4 000 Kč

Nintendo
New 2DS XL

4.8" TFT   400 x 240 px   260 g

Kapesní herní konzole do ruky New Nintendo 2DS XL je cenově dostupným nástupcem handheldu Nintendo 3DS. Při hraní na cestách tak můžete využít širokou zásobu originálních her jako Metroid, The Legend of Zelda, Super Mario 3D Land, Pokémon...

Přenosná herní konzole do ruky New Nintendo 2DS XLZjistit nejnižší cenu

Nevybrali jste si? Nevadí, prozkoumejte žebříček nejprodávanějších herních konzolí
na oblíbeném cenovém srovnávači Heureka.Nakupujte výhodně pouze v e-shopech, kde nabízejí
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka konzolové hry


Úvod   Články   O webu

Copyright 2019 - 2020 NakupniPruvodce.cz