Hrajte na cestách s levnější a zároveň lehčí herní konzolí Nintendo Switch Lite

Hrajte na cestách s levnější a zároveň lehčí herní konzolí Nintendo Switch Lite

Články nákupního průvodce | herní konzole


Společnost Nintendo inovovala oblíbenou herní konzoli Switch z roku 2017 a připravila odlehčenou i cenově dostupnější verzi Switch Lite. Nově představená kapesní herní konzole používá zcela stejný typ her jako Nintendo Switch, které lze nyní hrát pouze v handheld módu (Switch Lite nepodporuje připojení k TV).

Nintendo Switch Lite

Původní herní konzole Nintendo Switch funguje jako hybridní herní systém, který můžete používat nejen při hraní na cestách, ale díky dodávanému docku ji snadno připojíte k velké obrazovce HDMI televizoru, kde pokračujete ve hraní. Oproti tomu nově vydané Nintendo Switch Lite s pevně zabudovaným ovládáním umožňuje hraní jen v handheld módu. Pokud se tak obejdete bez připojení k TV, pak na novém handheldu oceníte kompaktnější rozměry, ale i výrazně nižší váhu.

Hrajte na cestách s levnější a zároveň lehčí herní konzolí Nintendo Switch Lite

Cenově dostupná přenosná herní konzole do ruky je vybavená 5,5 palcovým (14 cm) TFT displejem o rozlišení 1280 x 720 pixelů. Na těle handheldu najdete všechny důležité ovládací prvky včetně pevně zabudovaných Joy-Con herních ovladačů. Přestože je Switch Lite odlehčenou verzí, výkon ji pak oproti vlajkové lodi Nintendo Switch rozhodně nechybí. Vestavěná baterie dokonce nabízí větší vydrž, kde při hraní může vydržet déle než 6 hodin.

Hry pro herní konzoli Nintendo Switch Lite jsou stejně jako u modelu Nintendo Switch dostupné na speciálních cartridgích (Nintendo Switch Game Card) nebo je zakoupíte online v digitální distribucí přes portál Nintendo eShop. Mezi nejzajímavější hry dnes patří Animal Crossing New Horizons, The Witcher 3 Wild Hunt Complete, The Legend of Zelda Breath of the Wild, Mario Kart 8 Deluxe, Super Mario Odyssey, Pokemon Shield & Sword, Minecraft, Luigi’s Mansion 3, Super Mario Maker 2, Hollow Knight, The Legend of Zelda Link's Awakening, Donkey Kong Country, Fortnite, Metro Redux, Rayman Legends, Doom, Super Smash Bros Ultimate včetně dalších her na Switch, u kterých se spolehlivě zabavíte.

Nejzajímavější hry pro herní konzoli Nintendo Switch Lite

Přestože nový Switch Lite nenahrazuje původní herní konzoli Nintendo Switch jistě si najde okruh uživatelů, kterým bude tento povedený handheld naplno vyhovovat. K dispozici máte opět vedle singleplayeru také oblíbený lokální i online multiplayer pro hraní s přáteli. Užijte si naplno hraní nejen doma, ale i ve vlaku, na lavičce v parku či kdekoliv jinde venku.

Aktuální cenu tohoto produktu jednoduše ověříte na cenovém porovnávači českých e-shopů Heureka, kde zároveň najdete osobní zkušenosti i recenze uživatelů.

Tématické články


Doporučené přenosné herní konzole do ruky (2020)

Inspirujte se aktuální nabídkou nejlepších přenosných herních konzolí do ruky podle nákupního průvodce

Tip
1.

Doporučený
handheld do 8 000 Kč

Nintendo
Switch

6.2" TFT   1280 x 720 px   398 g

Nintendo Switch je hybridní herní systém, který funguje jako domácí konzole na televizní obrazovce, ale zároveň ji můžete používat jako výkonný handheld pro hraní na cestách. Hry jsou dostupné na speciálních cartridgích nebo v digitální distribuci...

Přenosná herní konzole do ruky Nintendo SwitchZjistit nejnižší cenu

Tip
2.

Doporučený
handheld do 6 000 Kč

Nintendo
Switch Lite

5.5" TFT   1280 x 720 px   275 g

Na přenosné konzoli Nintendo Switch Lite s pevně zabudovaným ovládáním budete hrát na cestách všechny hry ze systému Nintendo Switch, které podporují handheld mód. Kompaktní a zároveň lehká kapesní konzole zaujme lokálním i online multiplayerem...

Přenosná herní konzole do ruky Nintendo Switch LiteZjistit nejnižší cenu

Tip
3.

Doporučený
handheld do 4 000 Kč

Nintendo
New 2DS XL

4.8" TFT   400 x 240 px   260 g

Kapesní herní konzole do ruky New Nintendo 2DS XL je cenově dostupným nástupcem handheldu Nintendo 3DS. Při hraní na cestách tak můžete využít širokou zásobu originálních her jako Metroid, The Legend of Zelda, Super Mario 3D Land, Pokémon...

Přenosná herní konzole do ruky New Nintendo 2DS XLZjistit nejnižší cenu

Nevybrali jste si? Nevadí, prozkoumejte žebříček nejprodávanějších herních konzolí
na oblíbeném cenovém srovnávači Heureka.Nakupujte výhodně pouze v e-shopech, kde nabízejí
nízké ceny s dopravou zdarma

Nabídka herní konzole


Úvod   Články   O webu

Copyright 2019 - 2020 NakupniPruvodce.cz